Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | Ivory |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNP-6120H |
| Height | 124.1 mm (4.84 ") |
| Weight | 770 g (1.7 lbs) |
| Width | 191.3 mm (7.46 ") |
| Depth | 191.3 mm (7.46 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.