Back to Top
| CAS latency | 22 |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Component for | PC/Server |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Cooling type | Heatsink |
| REACH, RoHS |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.