Back to Top
| CAS latency | 46 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Component for | Notebook |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Y |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.