Back to Top
| Minimum screen size compatibility | 7 " |
| Maximum screen size compatibility | 13 " |
| Product colour | Silver |
| Material | Aluminium |
| Compatibility | AppleiPad mini 4, iPad Pro, iPad Air, Microsoft Surface Pro, Samsung Galaxy Tab S2 |
| Lock type | Key |
| Tilt adjustment |
| Width | 419 mm (16.34 ") |
| Depth | 83 mm (3.24 ") |
| Height | 159 mm (6.2 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.