Back to Top
| Product colour | Silver |
| Maximum weight capacity | 10.4 kg |
| Weight | 1224 g (2.7 lbs) |
| Width | 200 mm (7.8 ") |
| Depth | 100 mm (3.9 ") |
| Package width | 305 mm |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 155 mm |
| Package weight | 1400 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.