Back to Top
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Maximum screen size compatibility | 21 " |
| Number of displays supported | 1 |
| Height adjustment | |
| Height adjustment range | 100 - 130 mm |
| Product colour | Black |
| Material | Plastic |
| Width | 477 mm (18.6 ") |
| Depth | 330 mm (12.87 ") |
| Height | 103 mm (4.02 ") |
| Weight | 720 g (1.59 lbs) |
| Screen size compatibility | 21 " |
| Package dimensions (WxDxH) | 482 x 104 x 332 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.