Back to Top
| Maximum weight capacity | 13.61 kg |
| Number of displays supported | 1 |
| Height adjustment | |
| Height adjustment range | 0 - 190.5 mm |
| Number of pivot points | 2 |
| Product colour | Black |
| Package weight | 3379 g |
| Mounting type | Desk |
| Adjustable | |
| Package dimensions (WxDxH) | 228 x 466 x 138 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.