Back to Top
| Width (imperial) | 3 " |
| Depth (imperial) | 6 " |
| Product colour | Black |
| Material | Steel |
| Height (imperial) | 9 " |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Compatibility | Zebra RW220, RW420 |
| Weight (imperial) | 1.9 lbs |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.