Back to Top
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Product colour | Grey |
| Material | Steel |
| Weight | 1200 g (2.65 lbs) |
| Width | 284 mm (11.08 ") |
| Depth | 215 mm (8.39 ") |
| Height | 64 mm (2.5 ") |
| Package width | 300 mm |
| Package depth | 218 mm |
| Package height | 41 mm |
| Package weight | 1700 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.