Back to Top
| Mobile device type | Tablet/UMPC |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Material | Steel |
| Compatibility | Neat Pad |
| Orientation | Horizontal |
| Country of origin | United States |
| Device mount type | Screw mount |
| Width | 156 mm (6.08 ") |
| Depth | 57 mm (2.22 ") |
| Height | 72 mm (2.81 ") |
| Weight | 450 g (0.99 lbs) |
| Package width | 178 mm |
| Package depth | 76 mm |
| Package height | 76 mm |
| Package weight | 900 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.