Back to Top
| Product type | Power supply |
| Internal |
| Compatibility | Aruba 4000i |
| Total power | 240 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Width | 122 mm (4.76 ") |
| Depth | 86 mm (3.35 ") |
| Height | 124 mm (4.84 ") |
| Weight | 997.9 g (2.2 lbs) |
| 54 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.