Back to Top
| Page yield | 23000 pages |
| Type | Original |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Multipack | |
| Print technology | Laser printing |
| OEM code | CF232A |
| Product colour | Black |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | LaserJet Pro M203 LaserJet Pro MFP M227 LaserJet Ultra M206 LaserJet Ultra MFP M230 |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 32.5 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Width | 365 mm (14.24 ") |
| Depth | 97 mm (3.78 ") |
| Height | 102 mm (3.98 ") |
| Weight | 200 g (0.44 lbs) |
| Pallet width | 961 mm |
| Pallet length | 1100 mm |
| Pallet height | 1266 mm |
| Pallet weight | 154800 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
