Back to Top
| Page yield | 30000 pages |
| Page yield (colour) | 30000 pages |
| Print technology | Laser |
| Original | |
| Country of origin | China |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity | 1 |
| Product colour | Black, Yellow |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | WorkCentre 6400 |
| Width | 210 mm (8.19 ") |
| Depth | 495 mm (19.31 ") |
| Height | 165 mm (6.44 ") |
| Weight | 1519.5 g (3.35 lbs) |
| Package width | 165 mm |
| Package depth | 501.6 mm |
| Package height | 203.1 mm |
| Package weight | 1519.5 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.