Back to Top
| Form factor | |
| Type | Printing calculator |
| Product colour | Black |
| Digits | 12 digits |
| Print speed | 3.7 lpm |
| Power source | AC |
| Weight | 1910 g (4.21 lbs) |
| Weight (imperial) | 4.2 lbs |
| Dimensions (WxDxH) | 210 x 328 x 78.7 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.