Back to Top
| Maximum weight capacity | 1360.776 kg |
| Product colour | Black |
| Width | 600 mm (23.4 ") |
| Depth | 1090 mm (42.51 ") |
| Height | 2026.9 mm (79.05 ") |
| Weight | 140600 g (309.97 lbs) |
| Package weight | 159660 g |
| Rack mounting | 42U |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.