Back to Top
| Product colour | Black |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Rack capacity | 42U |
| Width | 117.5 mm (4.58 ") |
| Depth | 41.28 mm (1.61 ") |
| Height | 1930 mm (75.27 ") |
| Weight | 3175 g (7 lbs) |
| Package width | 215.9 mm |
| Package depth | 124.5 mm |
| Package height | 2065 mm |
| Package weight | 6010 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.