Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 22000 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 7750 Phaser EX7750 |
| Product colour | Black |
| Package length | 368 mm |
| Package width | 95 mm |
| Package height | 89 mm |
| Package weight | 657 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.