Back to Top
| Type | Wall mounted rack |
| Rack capacity | 9U |
| Maximum weight capacity | 90 kg |
| Size | 19 " |
| Product colour | Black |
| Width | 600 mm (23.4 ") |
| Depth | 600 mm (23.4 ") |
| Height | 485 mm (18.92 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
