Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Bosch |
| Diameter | 220.1 mm |
| Height | 132.1 mm (5.15 ") |
| Weight | 303 g (0.67 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.