Back to Top
| Type | Corner bracket |
| Product colour | Ivory |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNV-6120R |
| Weight | 770 g (1.7 lbs) |
| Width | 280 mm (10.92 ") |
| Depth | 183 mm (7.14 ") |
| Height | 159 mm (6.2 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.