Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | NP-9300RW/8300RW/6500RW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Diameter | 95.5 mm |
| Height | 77 mm (3 ") |
| Weight | 194 g (0.43 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.