Back to Top
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Flat panel |
| Type | Multimedia cart |
| Maximum weight capacity | 90.7 kg |
| Minimum screen size compatibility | 40 " |
| Maximum screen size compatibility | 71 " |
| Tilt angle range | -5 - 5 \u00b0 |
| Height | 1801 mm (70.24 ") |
| Width | 1214 mm (47.35 ") |
| Depth | 813 mm (31.71 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.