Back to Top
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Flat panel |
| Type | Multimedia cart |
| Maximum weight capacity | 102.27 kg |
| Minimum screen size compatibility | 55 " |
| Maximum screen size compatibility | 98 " |
| Swivelling |
| Height | 1736 mm (67.7 ") |
| Width | 1169 mm (45.59 ") |
| Depth | 737 mm (28.74 ") |
| Package weight | 49090 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.