Back to Top
| Product colour | Black, Grey |
| Type | Multimedia cart |
| Maximum weight capacity | 12.7 kg |
| Maximum screen size compatibility | 30 " |
| VESA mounting interfaces | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 mm |
| Turn angle | 360 \u00b0 |
| Tilt angle range | -30 - 30 \u00b0 |
| Height adjustment | 630 mm |
| Package weight | 41300 g |
| Package dimensions (WxDxH) | 930 x 820 x 720 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.