Back to Top
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
