Back to Top
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| ECC |
| Buffered memory type | Load reduced |
| Compatible products | Precision Rack 7910, Precision Tower 7910, PowerEdge R730 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
