Back to Top
| Hard drive capacity | 300 GB |
| Hard drive speed | 10000 RPM |
| Component for | Server/workstation |
| Width | 219.2 mm (8.55 ") |
| Depth | 146.1 mm (5.7 ") |
| Height | 228.6 mm (8.92 ") |
| Weight | 500 g (1.1 lbs) |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
