Back to Top
| Hard drive capacity | 900 GB |
| Hard drive speed | 15000 RPM |
| Hard drive size | 2.5 " |
| Component for | Server/Workstation |
| Hard drive interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Quantity | 1 |
| Storage drive adapter included |
| Interface | SAS |
| Operating voltage | 5 V |
| Type | HDD |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.