Back to Top
| Number of storage drives supported | 1 |
| Supported storage drive interfaces | SAS, Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Storage drive size | 2.5 " |
| Material | SECC |
| Product colour | Black, Silver |
| Weight | 90.7 g (0.2 lbs) |
| Width | 70.1 mm (2.73 ") |
| Depth | 115.06 mm (4.49 ") |
| Height | 18 mm (0.7 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
