Back to Top
| Number of storage drives supported | 2 |
| Supported storage drive interfaces | IDE, SAS, Serial ATA |
| Storage drive size | 2.5 " |
| Material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Weight | 115 g (0.25 lbs) |
| Width | 148.5 mm (5.79 ") |
| Depth | 170 mm (6.63 ") |
| Height | 41.3 mm (1.61 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
