Back to Top
| Ear coupling | Supraaural |
| Headphone frequency | 100 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 98 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 0.5 % |
| 3.5 mm connector | |
| Connectivity technology | Wired |
| Cable length | 1.2 m |
| Product colour | Black, Silver |
| Wearing style | Head-band |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.