Back to Top
| Ear coupling | Supraaural |
| Connectivity technology | Wireless |
| Product colour | Multicolour |
| Wearing style | Head-band |
| Width | 150 mm (5.85 ") |
| Depth | 195 mm (7.61 ") |
| Height | 40 mm (1.56 ") |
| Weight | 276 g (0.61 lbs) |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.