Back to Top
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 10 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 112 dB |
| Impedance | 16 Ω |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 0.3 % |
| Connectivity technology | Wired |
| Cable length | 1.2 m |
| Product colour | Black |
| Detachable cable |
| Weight | 7 g (0.02 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.