Back to Top
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Component for | Notebook |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Width | 69.6 mm (2.71 ") |
| Depth | 1.2 mm (0.05 ") |
| Height | 30 mm (1.17 ") |
| Weight | 15 g (0.03 lbs) |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package weight | 35 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.