Back to Top
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | Lexmark MB2442adwe, Lexmark MS521dn, Lexmark MX521ade, Lexmark MX622ade, Lexmark MS621dn, Lexmark MX522adhe, Lexmark MS622de, Lexmark B2546dw, Lexmark MX622adhe, Lexmark MB2546adwe, Lexmark MS321dn, Lexmark MX321adn, Lexmark MS421dn, Lexmark MX421ade, Lexmark B2338dw, Lexmark MB2338adw |
| Type | Tray |
| Maximum capacity | 550 sheets |
| Width | 389 mm (15.17 ") |
| Depth | 374 mm (14.59 ") |
| Height | 126 mm (4.91 ") |
| Weight | 4700 g (10.36 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 428 mm |
| Package depth | 468 mm |
| Package height | 193 mm |
| Package weight | 5530 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.