Back to Top
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | CX944adtse, MX931dse, CS943de, CX730de, CX930dse, CX931dse, CS735de, CX931dtse, CS730de, CX942adse, CX943adtse, CX943adxse, MX432adwe, CX944adxse |
| Country of origin | China |
| Width | 155 mm (6.05 ") |
| Depth | 225 mm (8.78 ") |
| Height | 10 mm (0.39 ") |
| Weight | 110 g (0.24 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 396 mm |
| Package depth | 482 mm |
| Package height | 350 mm |
| Package weight | 1620 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.