Back to Top
| Capacity | 317.7 L |
| Form factor | Rectangular |
| Housing material | Plastic, Polyethylene |
| Product colour | Black, Grey |
| Waste separation |
| Width | 1168.4 mm (45.57 ") |
| Depth | 406.4 mm (15.85 ") |
| Height | 838.2 mm (32.69 ") |
| Package weight | 9071 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.