Back to Top
| Capacity | 45.4 L |
| Form factor | Other |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Lid |
| Width | 444.5 mm (17.34 ") |
| Depth | 228.6 mm (8.92 ") |
| Height | 825.5 mm (32.19 ") |
| Weight | 3175 g (7 lbs) |
| Package weight | 4535 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.