Back to Top
| Networking features | Cat 5e |
| Ports quantity | 24 |
| Connector(s) | RJ45 |
| Product colour | Black |
| Rack mounting | |
| Rack capacity | 0.5U |
| Width | 482 mm (18.8 ") |
| Weight | 400 g (0.88 lbs) |
| Package width | 55 mm |
| Package height | 45 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
