Back to Top
| Cabling technology | Cat 6 |
| Ports quantity | 24 |
| Connector(s) | RJ45 |
| Product colour | Black |
| Rack mounting | |
| Rack capacity | 1U |
| Weight | 605 g (1.33 lbs) |
| Package width | 60 mm |
| Package height | 50 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
