Back to Top
| Certification | FCC, CE |
| Power over Ethernet (PoE) voltage | 48 V |
| Power availability | 15.4 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Dimensions (WxDxH) | 81 x 52 x 24 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.