Back to Top
| Type | Depth adapter |
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 1U |
| Country of origin | China |
| Width | 63.5 mm (2.48 ") |
| Depth | 114.3 mm (4.46 ") |
| Height | 50.8 mm (1.98 ") |
| Weight | 190 g (0.42 lbs) |
| Package width | 60.3 mm |
| Package depth | 120.6 mm |
| Package height | 41.3 mm |
| Package weight | 190 g |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Mounting kit |
| Quantity per master carton | 90 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 7326.90.8688 |
| Y | |
| REACH, RoHS | |
| 10037332263183 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.