Back to Top
| Product colour | Black |
| Size | 19 " |
| Weight | 520.36 g (1.15 lbs) |
| Package width | 36 mm |
| Package depth | 505 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 600 g |
| Dimensions (WxDxH) | 482.6 x 13 x 88 mm |
| Form factor | 2U |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
