Back to Top
| Type | Frameless display privacy filter |
| Product colour | Transparent |
| Display filter features | Anti-glare, Anti-reflective |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Cleaning cloth |
| Maximum screen size compatibility | 23.6 " |
| Screen size HxW | 294 x 522 mm |
| Display diagonal (metric) | 59.94 cm |
| Weight | 170 g (0.37 lbs) |
| Package weight | 700 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
