Back to Top
| Type | Frameless display privacy filter |
| Product colour | Transparent |
| Display filter features | Anti-glare, Anti-reflective |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Cleaning cloth |
| Maximum screen size compatibility | 21.5 " |
| Screen size HxW | 267.6 x 476.1 mm |
| Display diagonal (metric) | 54.61 cm |
| Weight | 150 g (0.33 lbs) |
| Package weight | 550 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
