Back to Top
| Type | Original |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Multipack | |
| Print technology | Laser printing |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox B215 Xerox B210 Xerox B205 |
| Package width | 265 mm |
| Package depth | 345 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 700 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.