Back to Top
| Page yield | 12000 pages |
| Type | Original |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Multipack | |
| Print technology | Laser printing |
| Country of origin | Netherlands |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | B230/B225/B235 |
| Width | 235 mm (9.17 ") |
| Depth | 380 mm (14.82 ") |
| Height | 120 mm (4.68 ") |
| Weight | 862 g (1.9 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.