Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 30000 pages |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | WorkCentre 3335/3345 Phaser 3330 |
| Country of origin | China |
| Width | 255 mm (9.95 ") |
| Depth | 340 mm (13.26 ") |
| Height | 130 mm (5.07 ") |
| Weight | 928 g (2.05 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.