Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 400000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | WorkCentre™ Pro 245/255, WorkCentre 5765/5775/5790, WorkCentre Pro 232/238, CopyCentre™ 265/275, CopyCentre 232/238, WorkCentre 5735/5740/5745/5755, WorkCentre 5665/5675/5687, WorkCentre Pro 265/275, WorkCentre 5645/5655, WorkCentre 265/275, WorkCentre 245/255, WorkCentre 232/238, CopyCentre 245/255 |
| Package width | 546 mm |
| Package depth | 215 mm |
| Package height | 215 mm |
| Package weight | 2290.6 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.