Back to Top
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 1200 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | B225V_DNI, B225V_DNIUK, B235V_DNI, B235V_DNIUK, B230V_DNI, B230V_DNIUK |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 190 mm (7.41 ") |
| Depth | 345 mm (13.46 ") |
| Height | 100 mm (3.9 ") |
| Weight | 811 g (1.79 lbs) |
| Package type | Box |
| Single pack | |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.